Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Без граници на копчето на предниот врв на јуниорите

Без граници на копчето на предниот врв на јуниорите

DEN 383.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Сметајте на класика за да ја заокружите вашата гардероба без ова копче без граници. Овој врвот на врвот добива пресврт со малку исечена полите и опремена силуета. Исто така е направено во лесна мешавина од полиестер за да ве натера да се чувствувате пријатно за каде и да ве однесе денот. Носете го под вашиот омилен блејзер за канцеларија или спарете го со симпатичен пар на отсекувања на вашите слободни денови. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Bodycon. Деколте : јака од точка. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Малку исечени полите. Предниот врв на копчето за јуниори од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.