Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Кингстон Месинг FSC4641DKL Кајзер во. Центрирана Славина За Бања со Скокачки Одвод, Полиран Хром

Кингстон Месинг FSC4641DKL Кајзер во. Центрирана Славина За Бања со Скокачки Одвод, Полиран Хром

DEN 1055.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Оваа славина вкусно го испреплетува врвниот ergономски дизајн и сјајот на современата едноставност со црните рачки обложени со силиконска гума и цилиндричните аспекти. Чешмите за бања со центри се идеални за помали бањи и имаат лесна инсталација со 3 дупки. Кајзер 4-инчен центриран тапа за бања со скокачки прозорец за малопродажба имаше цврста месинг конструкција и врвна полирана хромирана завршница. Опремете го вашиот дом околу модерниот талент на оваа опрема. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Инсталација На Монтирање На Палубата. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ Стапка На Проток На Вода на 60 ПСИ. Завршница Отпорна На Корозија. Дизајниран За Долготрајна Издржливост. Лесен За Чистење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.