Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
РОГ Стри Опсег ТКЛ Гундам Издание

РОГ Стри Опсег ТКЛ Гундам Издание

DEN 2489.44
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

АКЦИЈА ПОДГОТВЕНА-Rog Strix Scope TKL е механичка тастатура за игри со високи перформанси со мал отпечаток, ослободувајќи простор на вашата работна плоча за пошироки движења на глувчето – совршена за поставките за помала чувствителност што ја забавуваат мрежницата за израмнета точност на насочување. Тастатурата е на врвот со алуминиумска предна плоча за секојдневна еластичност и завршена со впечатлива slетика на црта за мал допир на стил. НАПРАВЕНО ЗА ГЕЈМЕРИТЕ НА ФПС - откако го проучуваше стилот на игра НА гејмерите НА ФПС, тимот ЗА ИСТРАЖУВАЊЕ и РАЗВОЈ НА РОГ создаде Xccurate Дизајн : ctrl клуч кој е двојно поширок од вообичаеното. Во топлината на битката, поголемата големина го олеснува брзото наоѓање и удирање. АКЦИЈА ПОДГОТВЕНА-Rog Strix Scope TKL е механичка тастатура за игри со високи перформанси со мал отпечаток, ослободувајќи простор на вашата работна плоча за пошироки движења на глувчето – совршена за поставките за помала чувствителност што ја забавуваат мрежницата за израмнета точност на насочување. Тастатурата е на врвот со алуминиумска предна плоча за секојдневна еластичност и завршена со впечатлива slетика на црта за мал допир на стил. НАПРАВЕНО ЗА ГЕЈМЕРИТЕ НА ФПС - откако го проучуваше стилот на игра НА гејмерите НА ФПС, тимот ЗА ИСТРАЖУВАЊЕ и РАЗВОЈ НА РОГ создаде Xccurate Дизајн : ctrl клуч кој е двојно поширок од вообичаеното. Во топлината на битката, поголемата големина го олеснува брзото наоѓање и удирање. ИНСТАНТ ПРИВАТНОСТ-брз допир НА Рог Стрикс Опсег Скришум Клучот НА ТКЛ веднаш ги крие сите апликации и го исклучува звукот, уверувајќи ја приватноста во моментот кога ви треба. Украсен со мотив на фигурата ГУНДАМ, второто притискање На Скришум го враќа сето она што беше. RGB ТАСТАТУРА ЗА ИГРИ-Целосно прилагодлива ИНДИВИДУАЛНО ПОЗАДИНСКО осветлување RGB копчиња, вклучувајќи осветлени индикатори за заклучување, логото НА ROG и лентата за предно светло го оживува вашето поставување во целосна боја. МЕХАНИЧКА Тастатура-Црвени прекинувачи Од Цреша МХ кои се активатори со германско производство, микро-прекинувачи за прецизно внесување со линеарни повратни информации обезбедуваат перформанси и задоволство дури и најсериозните гејмери можат да го ценат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.