Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Обновен apple iPhone Pro Max, GB, Простор Греј-Gsm Отклучен-gsm компатибилен

Обновен apple iPhone Pro Max, GB, Простор Греј-Gsm Отклучен-gsm компатибилен

DEN 7237.28
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој реновиран apple i Phone 11 Pro Max е еден од најдобрите iphone некогаш направени, и е стручно обновен од нашиот тим за беспрекорно изведување во годините што доаѓаат. Модел : i Phone 11 Pro Max Мрежа : Gsm Отклучен Оперативен Систем : i OS - Капацитет За Складирање На Apple : 256 GB Sim Картичка Слот : Двојна SIM (нано-SIM И e SIM) Резолуција На Камерата : Тројно 12.0 Mp Поврзување : 4 G, Bluetooth, GPS, Wi-Fi Карактеристики : ЛИЧНА КАРТА, Три-оска жиро, 4k Видео Снимање, Акцелерометар, Сензор За Амбиентална Светлина, амолед дисплеј, БАРОМЕТАР, СЕНЗОР ЗА Близина БОЈА : Простор Сив Процесор : apple A13 бионички Чип ТРЕТА генерација НЕРВЕН МОТОР RAM меморија : 4 Gb ГОЛЕМИНА На Екранот : 6.5" ДИМЕНЗИИ : 6.22" X 3.06" x 0.32" Тежина : 7.97 Унци овој производ МОЖЕБИ НЕ Е Сертифициран Од Производителот, Но Е ПРОФЕСИОНАЛНО проверен, тестиран и исчистен Од Реставрирани Продавачи И Добавувачи На Програми. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.