Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хајди Своп Минц Тонер Печат Комплет 5 Пкг-

Хајди Своп Минц Тонер Печат Комплет 5 Пкг-

DEN 319.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Започнете со вашиот следен проект За Печат На Минц Со Комплетот За Печат На Тонер За Мелење! Овој пакет од 8, 75х5, 5х1, 75 инчи содржи една подлога за печат на тонер, две влошки за полнење на печат со тонер, 2 мл мастило за тонер и една .34оз мерна чаша. Нетоксични. Во согласност СО АСТМ Д 4236. Увезени. Хајди Размена Минц Тонер Печат Комплет 5/Пкг -.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.