Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Опсег момчиња вселенска боја и цврсти панталони со џогер, 2-пакувања, големини 4-18

Опсег момчиња вселенска боја и цврсти панталони со џогер, 2-пакувања, големини 4-18

DEN 479.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Одличен стил доаѓа во двапати со панталони со џогер со опсег со 2-пакувања со вселенска боја печатени џогери и цврст пар џоги. Вклучува 2 пакети : два пара џогери. Повлечете стајлинг. Еластична половината. Две странични џебови на цвест. Ребрестиот лента за половината и манжетните на глуждот. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Ogогерс момчиња со 2 пакувања од опсег.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.