Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Се прашувам сандала за цвеќиња на нација Цветна прашка

Се прашувам сандала за цвеќиња на нација Цветна прашка

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Лесен Ева Аутсаул и Ева стапала за дополнителна удобност. Пу -нагорите имаат цветни отпечатоци и прилагодливи затворања на велкро на предната и назад за безбедно вклопување. Лесно за преземање и исклучување. Лесен EVA Outsoleeva Footbedpu горниот и задниот велкро затворен/исклучен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.