Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Вир Вентил За Вода

Вир Вентил За Вода

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој Влезен Вентил за миење е заменски дел за користен вентил за миење. Компатибилен е со повеќе модели на Џакузи и е сместен одвнатре, задната страна на машината за перење. Овој дел се користи за помош на машината за перење и запирање на полнењето со вода. Овој производ е пластичен, Сино. Ве молиме проверете ја компатибилноста со претходниот дел и моделот на апаратот пред да нарачате замена. Вир 8540751 Вентил За Вода : Влезниот Вентил за Миење Е заменски дел за користен вентил за миење. Компатибилен со повеќе модели На Џакузи и е сместен одвнатре, задната страна на машината за перење. Делот се користи за да му помогне на машината за перење да го наполни и запре полнењето со вода. Материјал : пластика, Сина. Ве молиме проверете ја компатибилноста со претходниот дел и моделот на апаратот пред да нарачате замена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.