Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
eczipvz Бебе Девојка Подароци Девојки Краток Ракав Велигден Цртан Филм Зајак Печатени Ромпер Боди Bowknot Тул Здолништа Ленти За Глава Облека, Бела

eczipvz Бебе Девојка Подароци Девојки Краток Ракав Велигден Цртан Филм Зајак Печатени Ромпер Боди Bowknot Тул Здолништа Ленти

DEN 319.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Мали Девојчиња Цртан Филм Со Кратки Ракави Млечни Крави Печатени Боди Ромпер Дното Панталони Спортска Облека За Тинејџеркисезона : Пролет, Лето. Пол : Девојки. Тип на шема : Печатење. Тип на ракав : Краток Ракав. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате. 100% памук. Памучна ткаенина од дрес,мека и удобна,погодна за детска мека кожа.Издржлив лепење, погоден за активни девојки. Памучни фустани со долги ракави на екипажот речиси одговараат за цела сезона. Цртани фустани со принт со сладок стил на принцеза, меки и слатки ,на вашите девојки ќе им се допадне. Добро шиење и добро изработени,издржливи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.