Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Пионерска жена правоаголни керамички пекари, повеќекратни обрасци, 2-парчиња

Пионерска жена правоаголни керамички пекари, повеќекратни обрасци, 2-парчиња

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Сетот „Пионерска жена“ од 2 парчиња сет на пекари го олеснува печењето и да се служат солени оброци и вкусни десерти. Совршено за печење на декадентни колачи со листови или тепсија за вода за вода, овие пекари се исто толку практични колку што се шармантни. Ibивописни бои и потпис на потписот на РЕЕ го надополнуваат класичниот дизајн на овие безвременски пекари. Ракината раб на работ носи гроздобер талент на вашата маса. Лесно сервирајте ја храната со уста, директно на масата со удобните вградени рачки. Направено од трајно каменување, овој сет вклучува две правоаголни пекари, едниот со мерка 12 инчи и другите 14-инчи. Секое парче во овој сет е безбедна рерна, микробранова и машина за миење садови. Колку што се убави, како што се функционални, направете ја Pioneer Woman Spring Bouquet 2-парчиња Бејкер да го постави најновиот додаток на вашата колекција за печење. Популарниот блог за животен стил на Пионер, кој го започна сето тоа. Таа е исто така lубител на путер, басет песни, Етел Мерман, нејзиниот ловец, каубојски сопруг Лад и нивните четири деца. Нејзиниот стил на обична земја и вкусни рецепти ја направија да се занимаваат со сите работи што готват и забавуваат. Сет на пионерски пионерски букет со 2 парчиња Бејкер : Совршен за печење и служење вкусна храна на пријателите и семејството. Вклучува еден пекар од 12 инчи и еден 14-инчен пекар. Ruffled Edge Rim носи гроздобер стил на вашата маса. Карактеристики на цветниот дизајн на потписот на REE. Вградени рачки за лесно и удобно носење. Лесно се совпаѓа со други предмети во колекцијата Pioneer Woman. Направено од трајно каменување. Безбедна рерна до 450 F. машина за миење садови, микробранова и безбедна печка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.