Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Тапан Торба Тапани Чанта За Чување Рачка Држач За Торбичка Оксфордска Ткаенина Голем Тапан За Рамо Стап Виси

Тапан Торба Тапани Чанта За Чување Рачка Држач За Торбичка Оксфордска Ткаенина Голем Тапан За Рамо Стап Виси

DEN 175.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Sordity Од Пазарот Joybuy.Опис. Оваа ставка е професионална торба за стапчиња за тапани. Издржлива оксфордска ткаенина . материјал за долготрајна употреба, практичен и отпорен на абење. Професионалец . торба за стапчиња за тапани, специјално дизајнирана за употреба за складирање инструменти. Побрзај . и додадете го во вашата кошничка. Карактеристики. - Материјал : оксфорд ткаенина. - Користењето висококвалитетен материјал Од ткаенина Од Оксфорд, фина изработка, издржлив, може да ви служи долго време. - Ова е добра торба за складирање за заштита на стапчиња за тапани и е лесна за носење. - Торбата за складирање е погодна за различни прилики . На пример, соби за вежбање и места за изведба. - Исклучителната изработка и квалитетните материјали обезбедуваат долг работен век и совршени детали. - Цврст, добар носечки, не е лесен за кршење, може да ви донесе добро искуство. Користејќи висококвалитетен материјал Од ткаенина Од Оксфорд, фина изработка, издржлив, може да ви служи долго Време Торба За Стапчиња За Тапани, Торба за Складирање Тапани, Торба За Тапани Од Оксфорд, Држач за Тапани, Торбичка за Тапани. Ова е добра торба за складирање за заштита на стапчиња за тапани и е лесна за носење. Торбата за складирање е погодна за различни прилики. На пример, соби за вежбање и места за изведба. Исклучителната изработка и квалитетните материјали обезбедуваат долг работен век и совршени детали.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.