Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дарби quакард драпеј пар

Дарби quакард драпеј пар

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Дарбито е пар со плетенка, кој е дизајниран да работи со кој било декор. Ренесанс дома мода Дарби quакард Драпе Пар : Дарби е нотка плетенка со драпе, кој е дизајниран да работи со кој било декор. Доаѓа во 3 големини : 48 "x 63", 48 "x 84" и 96 "x 84". Достапно во 3 убави бои. Упатства за нега : Машинско миење ладно; Нормален циклус; Измијте одделно; Користете благ сапун; Не бели; Сува суво ниско; Користете топло железо доколку е потребно. Ткаенина : 100 проценти полиестер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.