Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Безбедни Стилови UBC50X48WT Безжично Филтрирање На Светлината Мобилна Сенка, Бело-во

Безбедни Стилови UBC50X48WT Безжично Филтрирање На Светлината Мобилна Сенка, Бело-во

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Безбедни Стилови 1 " Безжичното Филтрирање На Светлината Во Мобилната Сенка е најпосакуван избор кога ви треба повеќе природна светлина и приватност во која било просторија во вашиот дом или канцеларија. Оваа неткаена полиестерска покривка нуди пвц горните и долните шини за дополнителна издржливост. За да се прилагодите, едноставно држете ја долната шина, а потоа нежно подигнете ја или спуштете ја сенката со рака. Нашите Безбедни стилови ролетни и нијанси на прозорци нудат безбедни решенија за домови и објекти каде што се присутни мали деца и домашни миленици. Мобилните нијанси се практична алтернатива на стандардните ролетни за прозорци. Карактеристики затемнување на просторијата, енергетска ефикасност и приватностклеточни нијанси со безбеден безжичен дизајн и Сертифициран производ безбеден за деца за подигање или спуштање едноставно држете ја долната шина и турнете или повлечете до саканата висина спецификации боја : Бело : 50 х 48 инчи.Тежина : 4.92 фунти-SKU : ASTG12577 Безбедни Стилови 1" Безжично Филтрирање На Светлината Мобилната сенка е најпосакуван избор кога ви треба повеќе природна светлина и приватност во која било просторија во вашиот дом или канцеларија. Оваа неткаена полиестерска покривка нуди пвц горните и долните шини за дополнителна издржливост. За да се прилагодите, едноставно држете ја долната шина, а потоа нежно подигнете ја или спуштете ја сенката со рака. Нашите Безбедни стилови ролетни и нијанси на прозорци нудат безбедни решенија за домови и објекти каде што се присутни мали деца и домашни миленици. Мобилните нијанси се практична алтернатива на стандардните ролетни за прозорци. Карактеристики Затемнување На Просторијата, енергетска ефикасност и приватност. Мобилни нијанси со безбеден безжичен дизајн и Сертифициран производ безбеден за деца. За да се подигне или спушти, едноставно држете ја долната шина и турнете или повлечете до саканата висина. Спецификации Боја : Бела. Големина : 50 х 48 во. Тежина : 4,92 килограми. - SKU : ASTG12577.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.