Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Постелнина Перница Случаи, Љубов Срце Текстура Шема Декоративни Фрли Квадратни Перница Покритие Со Џебови За Спална Соба Троседот Автомобил Перница Покритие, 18 x18

Постелнина Перница Случаи, Љубов Срце Текстура Шема Декоративни Фрли Квадратни Перница Покритие Со Џебови За Спална Соба Троседот

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Љубовта текстура на срцето ленената покривка за перница со џеб е многу практична и модерна совршена декорација за внатрешна и надворешна, погодна за сите стилови на декорација на просторијата. Може да се користи за софа, стол, градина, кауч, автомобил, кревет, канцеларија итн. Тоа е исто така супер подарок за семејството и пријателите за секој празник, како што се роденден, забава, годишнина итн.Навлаката ЗА перници ИФЈАНГ е дизајнирана со џебови кои додаваат практичен елемент на декоративната навлака за перници, што ви олеснува да го чувате мобилниот телефон, далечинскиот управувач, малите предмети итн., правејќи ги лесно достапни. Навлаката за перници е лесна за чистење и одржување, рачно перење или нежно перење во машина е во ред, без белило.Забелешка : поради ткаенината на капакот на перницата, може да има мала разлика во бојата, конечниот ефект во натура ќе преовладува! Поради различни методи на мерење, може да има одредена грешка, ве молиме преовладувајте во натура. Големина : 16 "x16", 18" x18", 20" x20 " (без вметнување перница). Дизајн на џеб : оваа навлака за перници со 2 независни џебови за лепенки напред, можете да поставите далечински управувачи, мобилни телефони и други ситници. Скриен Патент : патентот е скриен, така што не влијае на убавината и удобноста на навлаката за перници. Едноставно и Модерно : навлака За Перници со едноставен и модерен дизајн, погодна за различни стилови на декорација на просторијата, но и идеален избор за подарок. Лесно За Чистење : ленените навлаки за перници можат лесно да се исчистат, а исто така се издржливи и не покажуваат абење од честа употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.