Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Панталони за пижами на Нинтендо, Зелда Пижама

Панталони за пижами на Нинтендо, Зелда Пижама

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Кога вашите авантури се завршени за денот, покажете ја вашата loveубов кон врската и легендата на Зелда со промена на пантолони за спиење на Зелда, прикажани во две пакувања со сите отпечатоци и обрасци. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6? 1?, Половината : 30-1/2?, Градите : 37? Моделот носи големина M. вклучува две панталони за пижами. Еластична половината; влечење. Летање со едно копче. Странични џебови. Печатење на сите. © Нинтендо, сите права се задржани. 100% памук. Машина за перење. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.