Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Затемнување Нина Јакобеан Цветни Печати Затемнување Прачка Џеб Назад Јазиче Еден Прозорец Завеса Панел, Сива, 52х95

Затемнување Нина Јакобеан Цветни Печати Затемнување Прачка Џеб Назад Јазиче Еден Прозорец Завеса Панел, Сива, 52х95

DEN 639.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Најдете совршена комбинација на мода и функција Со Затемнувањето Нина Затемнување Завеси. Затемнувањето нуди комплетна линија на функционални завеси кои обезбедуваат приватност, управуваат со светлината, ја намалуваат бучавата и помагаат при заштеда на енергија, без да се жртвуваат најновите изгледи во модата на прозорците. Овие прекрасни панели нудат придобивки од затемнување и имаат ажуриран традиционален јакобски цветен со богата ленена текстура. Премиум термичката постава му дава на овој панел богата рака и обезбедува луксузна драпабилност. Секој панел е широк 52 инчи по ваш избор од 63, 84, 95 или 108 инчи. Панел нуди назад јазичето и прачка џеб виси опции. Џебовите се со димензии 3 инчи и се препорачуваат со прачка од 1,5 инчи за максимално движење. Завеса прачка продаваат одделно. Мешавина од полиестер, памук, вискоза и лен. Наредени панел. Машинско перење ладно со слични бои, нежен циклус. Користете белило без хлор само доколку е потребно. Продадени како еден, наредени панел. 3 инчен прачка џеб и назад јазичиња. Цветни Печати Завеса Панел. Достапно Во Корали или Сиво. Достапните должини вклучуваат 63, 84 или 95-инчи. Се препорачува со прачка од 1 до 1,5 инчи. 100% Полиестер. Затемнување. Машина За Перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.