Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Сребрен матри полнач за полнач за iPhone

Сребрен матри полнач за полнач за iPhone

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Лесно идентификувајте го вашиот полнач за i Phone и кабел за молња со MEO Отстранливи решенија! Со MEO за i Phone Decals, "Дали е мојот полнач? " Станува, "Тоа е мојот полнач! Без разлика дали купувате за себе или давате како подарок, знаете дека купувате висококвалитетен, убаво дизајниран технолошки додаток. Мео декорациите лесно се завиткаат околу вашиот полнач за i Phone на Apple и одговара на кабел за молња. Дел од секоја продажба се донира на организации кои имаат мерливо, позитивно влијание врз животот на луѓето. Мео. Секогаш функционално. Секогаш стилски. Секогаш добро. Лесно идентификувајте го вашиот полнач за i Phone; Декларациите на МО се отстранливи; Трендовски и стилски технолошки додаток за мажи, жени, тинејџери и деца; супериорен квалитет; Совршено за лична употреба и давање подароци, година 'круг!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.