Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Беж Ширина На Слика Од Вистинско Дрво

Беж Ширина На Слика Од Вистинско Дрво

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.Рачно изработена Слика Од Кафено Дрво За Семејни Фотографии, Уметнички Отпечатоци, Платна, Документи, Детски Цртежи, Дипломи, Сертификати И Многу Повеќе Со Димензии 12х39 Инчи Севкупна Мерка 13, 5х40, 5 Инчи Ширина На Обликување : 0,75 Инчи Длабочина На Рабт : 0,5 инчи Нашите доаѓаат Во Комплет Со Предна Страна Отпорна НА УВ, Подлога Од Пена Без Киселина и Висечки Хардвер.Ѕид Виси Хардвер Вклучени За Лесна Инсталација. може да се прикаже вертикално или хоризонтално (портрет или пејзаж ориентација).Гордо Направено По Нарачка во САД! 12х39 Беж Ширина На Слика Од Вистинско Дрво 0,75 Инчи Внатрешна Длабочина 0,5 Инчи Природна Традиционална Фотографија Комплетна СО УВ Акрилик, Хардвер За Поддршка И Закачување На Табла од Пена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.