Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ournourneуни колекција женски табитиа удобна пена отворена плоштад пети -пети сандали

Ournourneуни колекција женски табитиа удобна пена отворена плоштад пети -пети сандали

DEN 630.08
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Подигнати, разиграни и модерни, The Tabithea потпетици од Collece Collection. Овој летен стил може да се пофали со удобно вклопување со 4 мм TRU Comfort Foam ™ Insole и вегански кожни надградби. Затегнати детали на пети додаваат гроздобер нота и покриената блок -потпетица го воздигнува изгледот. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . сандали. Секојдневен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.