Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Nickelodeon Paw Patrol Unise Child Smart Watch Headphone постави силиконски ленти со повеќебојни повеќебојни

Nickelodeon Paw Patrol Unise Child Smart Watch Headphone постави силиконски ленти со повеќебојни повеќебојни

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Nickelodeon PAW Patrol Unisex Детските слушалки и паметни часови поставени во една големина мулти -боја - PAW40090 WM е првиот од ваков вид, интегрирајќи ги омилените ликови на вашето дете со забавата и возбудата на технологијата. Овој Smartwatch лиценциран за деца за момчиња или девојчиња е интерактивен часовник што се одликува; 10 ликови на часовникот на карактерот (5 дигитални и 5 аналогни) 6 забавни игри активирани со допир, предно свртена селфи камера и гледач за фотографирање и гледање на фотографија и видео на гласовен рекордер за фитнес-трагач за да ги следите вашите чекори, калории и три променливи позадини, основно Аритметички калкулатор и временски алатки, како што се аларм со три сопствени тонови на алармот, тајмер и стоперка! Вклучен е стандарден кабел за микро-USB за полнење и пренесување на фотографии*, видеа и говорни белешки на вашиот компјутер. *Само прозорци. Нема конекција на трети страни или Bluetooth можности за дополнителна заштита. Плус слушалки за појавување! Nickelodeon PAW Patrol Unisex Детските слушалки и паметни часови поставени во една големина мулти -боја - PAW40090 WM / 10 Променливи лица за часовници (5 дигитални и 5 аналогни) / Променлива позадина / аларм, тајмер, стопев. 6 игри / селфи фотографија, видео камера / гласовен рекордер. Калкулатор / чекор и калориски бројач. *Без Bluetooth или 3 -та партија поврзаност за безбедноста на вашето дете. Плус слушалки за појавување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.