Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Едноставно Daisy 3 '5' елени преминува декоративен празник за животински печати затворен килим

Едноставно Daisy 3 '5' елени преминува декоративен празник за животински печати затворен килим

DEN 1344.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Додадете шумален талент на вашиот простор за живеење со Eny Design Deser Crossing Indoor/Outdoor Area reg. Сликата на елени на овој килим ќе и ’даде привлечен допир на вашиот затворен или декор на отворено. Неговата издржлива градба на полиестер ветува долготрајна употреба бидејќи е во состојба да издржи и сообраќај на нозете и рутинските временски услови. Машинско миење колку што е потребно за да изгледа како ново. Вашиот избор на достапни опции за боја. Конструиран од полиестер и синтетички материјал. Наменето за внатрешна или надворешна употреба. Дизајн на елени. Хипо-алергичен. Правоаголна форма. Изберете од достапни големини. Машина за перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.