Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Микрофон Вештачки Кадифен Капак Микрофон Заштитно Ветробранско Стакло Компатибилен СО МК МК8

Микрофон Вештачки Кадифен Капак Микрофон Заштитно Ветробранско Стакло Компатибилен СО МК МК8

DEN 239.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис. Дали барате професионален капак за микрофон за вашиот микрофон за снимање? Предметот е професионален штит за филтер за бучава на екранот на микрофонот во спречување на протокот на воздух да го наруши вашиот звук додека снимате, зборувате или пеете. Тоа ќе помогне да се осигурате дека вашите песни се слушаат и лесно се разбираат. Карактеристики. - Боја : Сива. - Материјал : Вештачки кадифен. - Големина : 7, 00Х7, 00Х10, 00см/2, 75Х2, 75Х3, 93ин. - Капакот може ефикасно да спречи плунка, а ветерот, здивот да го попречува ефектот на снимање. - Задебелен и крзнен дизајн, со одличен ефект во намалувањето на бучавата и ветерот, за ветровити средини. - Избегнувајте бучава ефикасно, помогнете да го собереш гласот јасно, дури и во ветровито отворено со овој капак. - Вештачкиот кадифен микрофон е лесен за инсталирање и лесно се отстранува од површината на микрофонот. - Специјален дизајн и оваа корица е во добра изработка. Овој капак е најдобрата замена за вашиот стар, скршен. Капакот може ефикасно да спречи плунка, а ветерот, здивот да го попречува ефектот на снимање. Задебелен и крзнен дизајн, со одличен ефект во намалувањето на бучавата и ветерот, за ветровити средини. Избегнувајте бучава ефикасно, помогнете да го собереш гласот јасно, дури и во ветровито отворено со овој капак. Вештачкиот кадифен микрофон е лесен за инсталирање и лесно се отстранува од површината на микрофонот. Специјален дизајн и оваа обвивка е во добра изработка. Овој капак е најдобрата замена за вашиот стар, скршен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.