Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Богатствата На Каролина Шиба Ину Поинсета Венец Божиќни Честитки Со Пликови, 5 7

Богатствата На Каролина Шиба Ину Поинсета Венец Божиќни Честитки Со Пликови, 5 7

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Богатствата На каролина Печатени Честитки пакет од осум картички и осум појавување на коверти. Овие картички се празни внатре за да ја додадете вашата специјална белешка или специјален празничен поздрав. Картичките се печатат во нашиот објект во целосна боја на нашиот капак од 80 килограми или 216 ГСМ. Супер мазната завршница на белите картони навистина ги подобрува уметничките дела на картичката. Секоја картичка доаѓа со соодветен бел плик. Уметничкото дело на картичката е создадено од еден од нашите домашни или лиценцирани уметници. Богатства На каролина Пакет од 8 картички и Коверти. Печатени во Целосна Боја. А7 или 5х7 преклопена картичка. 80 килограми Покритие Акции или 216 GSM. Појавување додека пликови вклучени. Уметнички дела создадени од нашите уметници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.