Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Геометриска шема на глупости животински свет животни и инсекти сликарство wallидна плакета Неизрачена уметничка печатена wallидна уметност

Геометриска шема на глупости животински свет животни и инсекти сликарство wallидна плакета Неизрачена уметничка печатена wallидна

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи. Големините на wallидната плакета вклучуваат стандард : 10 x 0,5 x 15 преголеми : 13 x 0,5 x 19. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : животно, елени, цицачи, диви животни, елк, антилопа, антилер, шема, дрвја, кабина. Дизајн од НД уметност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.