Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Индијанаполис Колтс - постер за wallидови на шлем, 22.375 34

Индијанаполис Колтс - постер за wallидови на шлем, 22.375 34

DEN 6879.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој трендови меѓународни НФЛ Индијанаполис Колтс - Шлемот 16 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International NFL Indianapolis Colts - Шлемот 16 wallиден постер : Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 24,25 "x 35,75" x .75 ".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.