Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женска активна маичка со кукавици од руно

Женска активна маичка со кукавици од руно

DEN 639.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Атлетската работа Активна џемпери за жени од руно, е совршен додаток на пулвер во вашата гардероба за активна облека оваа есен. Овој пуловер е направен од мека ткаенина од руно за да ве задржи топло. Cowlneck додава удобност и ви помага да се загреете. Оваа лабава маичка за спојување доаѓа со дупки за палецот за да помогне во олеснување на движењето за време на вашите активни вежби. Лабаво вклопување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.