Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бел дијамант акцент 14к злато над сребро мама срцев приврзок

Бел дијамант акцент 14к злато над сребро мама срцев приврзок

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Не мора да ја туширате мајка си со подароци само на Денот на мајката. Секој ден е добар ден да му покажете на вашата мама колку ја сакате. Овој приврзок за срцето на мајка со ланец ќе направи таков внимателен "само затоа што " присутен. Овој скапоцен додаток може да се носи секој ден, без оглед на приликата. Без разлика дали тоа е подарок за себе или за вашата мајка, не сакате да ја пропуштите оваа прекрасна зделка. 14к злато над среброто. Приврзокот вклучува 18 "l синџир. Ѓердан од срцеви приврзоци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.