Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Американски акценти на 'рѓа-олејм ултра покритие сјајно јаболко црвен спреј за спреј и буквар во 1, мл

Американски акценти на 'рѓа-олејм ултра покритие сјајно јаболко црвен спреј за спреј и буквар во 1, мл

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Ultra Accents ultra Cover 2x обезбедува извонредна покриеност, овозможувајќи ви да ги завршите вашите проекти за помалку време и трошоци стихови конкурентни брендови. Напредната технологија за покривање обезбедува крајна моќност на скривалиштето во единечен премин и е боја и буквар во 1. може да се користи и во внатрешни и надворешни средини на дрво, метал, пластика и многу повеќе. Формулата заснована на нафта опфаќа до 50 квадратни метри и е дизајнирана да обезбеди долготрајна заштита и издржливост. Насликајте се суши на допир за 20 минути. Специјално дизајниран врвот за спреј за удобност го намалува заморот на прстите и спрејовите од кој било агол - дури и наопаку за да се достигнат области. Американски акценти на 'рѓа-олејм Ултра покритие 2x сјајно јаболко црвен спреј боја и буквар во 1, 12 мл : внатрешна/надворешна употреба на дрво, метал, пластика и многу повеќе. Напредната технологија за покривање обезбедува двојно поголема покриеност во еден пас, дозволувајќи да се завршат проектите за боја на спреј за помалку време. Бојата се суши на допир за 20 минути овозможувајќи брз пресврт на проектот. Формулата заснована на нафта е боја и буквар во 1 и обезбедува заштита, издржливост и опфаќа сјај до 50 квадратни метри, создава свеж, сјаен и мазен изглед. Специјализираната капа го елиминира заморот на прстите и нуди 360 °, технологија за спреј за секој агол. За најдобри резултати спреј во стабилно движење назад и назад.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.