Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Coreенски основни активни перформанси кратки со џеб за медиуми

Coreенски основни активни перформанси кратки со џеб за медиуми

DEN 639.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овие атлетски работи, основните шорцеви за активни перформанси се идеални за трчање, аеробик, вртење, кревање тежина или која било атлетска активност што можете да ја замислите. Вметнувањето на влечење ви овозможува да ја прилагодите линијата на половината на вашиот избор. Атлетските работи на женските основни шорцеви за активни перформанси имаат два џебови за да можете да ги носите личните карти и сите други најважни со вас додека работите надвор. Можете да изберете од најразлични убави бои. Wantе сакате да добиете неколку за да се мешаат и да се совпаѓаат со остатокот од вашата гардероба за тренингот. Атлетски работи женски основни шорцеви за активни перформанси со активни шорцеви за перформанси. Прилагодливо вклопување на влечење. Два џебови за медиуми. Разновидни бои.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.