Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Северна изложеност момчиња руно мото џогери, 2-пакувања, големини со 4-16

Северна изложеност момчиња руно мото џогери, 2-пакувања, големини со 4-16

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Двојно двојно склоност, свежина и удобност со две пакувања мото џогери за момчиња од северна изложеност. Лесно за носење со стил на влечење и еластична половината, овие џогери се одличен додаток на неговата гардероба и парови со неговите омилени дуксери или маички за да го комплетираат од училишни денови до игралиште. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 џогери. ФИТ : Опуштено. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : детали за врзување на половината; Контрастна трим. Џогери на момчињата од северна изложеност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.