Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Fishouslage Flip Flop

Fishouslage Flip Flop

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Издвоите на езерото или скара во овие удобни апостолки со камуфлажни флип -флип. Fishouslage Flip Flop : Флип -флип -флип -камуфлажа. Удобно стапало. Риболов камо каиш за нозе. Лого на Fisumplage на петицата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.