Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Електричен мотор на вентилаторот 434- За Yamaha Kodiak 2WD YFM400A 2000- 5GH-12405-00-00

Електричен мотор на вентилаторот 434- За Yamaha Kodiak 2WD YFM400A 2000- 5GH-12405-00-00

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

DB Electrical 434-22002 Нов радијаторски ладење мотор со мотор со мотор компатибилен со/замена за : Yamaha 400 YFM400 Kodiak 00 01 2000 2001 70-1005 434-22002 495833 49-5833 5 GH-12405-00-00 ** Потврдете го делот за делот пред купување ** Спецификации : Тип на единица : мотор на вентилаторот Assy Voltage : 12 Rotation : Cwreplaces OEM Броеви : Сите топки : 70-1005 Arrowhead : 434-22002 J & N : 434-22002 Tucker Rocky : 495833, 49-5833yaha : 5 GH-12405-00-00 CPAPTIONBOPTIONT AD/ AD/ AD/ 00 COMPAPT Замена за : Yamaha : Kodiak 400 2 WD YFM400 A 2000-2001, Kodiak 400 4 WD Hunter YFM400 FAH 2001, Kodiak 400 4 WD Real Tree X-Tra YFM400 FAH 2000, Kodiak 400 4 WD YFM400 FA 2000-2001 СПЕЦИ : ЕДИНЕТ : , Ротација : CW. Ги заменува OEM броевите : Сите топки : 70-1005, Arrowhead : 434-22002, J&N : 434-22002, Tucker Rocky : 495833, 49-5833, Yamaha : 5 GH-12405-00-00. Компатибилен со/замена за : Yamaha : Kodiak 400 2 WD YFM400 A 2000-2001, Kodiak 400 4 WD Hunter YFM400 FAH 2001, Kodiak 400 4 WD Real Tree X-Tra YFM400 FAH 2000, Kodiak 400 4 WD YFM400 FA 2000-2001. 1-годишната гаранција ве штити по купувањето. Уверени сме дека нашите производи ќе работат беспрекорно еднаш инсталирани во вашето возило. Но, во редок случај дека не е така, ние ќе го замениме во секое време во рок од една година од вашата нарачка. Ако имате проблем, ние ќе го направиме секој чекор за да ви помогнеме, контактирајте не за замена . 100% нов мотор на моторот на вентилаторот за задниот дел, изграден за да ги исполни спецификациите на OEM за Јамаха.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.