Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Карактеристични носии Лил Лав Ноќта на вештерките Костим за фантазија Унисекс, новороденче 0-1, беж

Карактеристични носии Лил Лав Ноќта на вештерките Костим за фантазија Унисекс, новороденче 0-1, беж

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој симпатичен мал лав ќе владее со пасиштата еден ден. Нивната гордост ќе рика со одобрување на местото на овој жесток костум за Ноќта на вештерките. Совршено пријатно за прослава за Ноќта на вештерките, трик или лекување или фотографирање на забава. Координирајте со вашите пријатели или браќа и сестри. Исто така одлично и за семејните фото-плејси и семејните фото-часови, како дополнителен бонус, овој костум има прилепувања на нозете за лесна промена на пелена, плус чизми за лизгање со дното отпорни на лизгање. Да не се користи како облека за спиење. Booties се само за употреба во затворен простор. Се препорачува надзор на возрасни. Фантазија Фенси фустан костум за Ноќта на вештерките вклучува : беж џемпери, аспиратор, чизми . Големината е на возраст од новороденчиња 0-1, унисекс медиум се вклопува во 12-18 месеци . Облека изработена од 100 проценти полиестер . многу удобно . одлично за бебешки фото-часови . Чувајте подалеку од пламенот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.