Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Машки фанатици брендирани со црна сан Антонио Спарс Спарс лента со долги ракави маица

Машки фанатици брендирани со црна сан Антонио Спарс Спарс лента со долги ракави маица

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Вашиот омилен тим во НБА е на целосен приказ во оваа маица со ленти со ленти од Сан Антонио Спарс од брендирана фанатици. Се одликува со графики што привлекуваат внимание со логото на тимот право во центарот. Нема да ја доведува во прашање вашата лојалност на Сан Антонио Спарс во оваа мета со долг ракав. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Брендирани со фанатици. Вратот на екипажот. Увезени. Долги ракави. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Материјал : 100% памук. Официјално лиценциран. Графики за печатење на екран. Јака без ознака.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.