Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Компатибилна замена на LD производи за шише со мантило со магента Canon Gi за употреба во Maxify G & GX7020

Компатибилна замена на LD производи за шише со мантило со магента Canon Gi за употреба во Maxify G & GX7020

DEN 431.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Зачувајте и отпечатете уште повеќе кога купувате со LD производи! Зошто да платите двојно повеќе за скапото име на брендот кога нашите материјали за печатач за замена за квалитет се поддржани од 100% задоволство и гаранција за живот? За употреба во печатачите Canon Maxify GX6020 и GX7020. Употребата на шишиња и материјали за замена не ја поништува гаранцијата на печатачот. Професионално произведени од LD производи. Оваа компатибилна замена на LD производи за Canon Gi-26 / GI26 M Magenta шише за употреба во Maxify GX6020 & GX7020 е одлична компатибилна ставка за кертриџ по намалена цена. За употреба во Maxify GX6020 & GX7020. Капацитет : 135 ml по рокот на шише живот : 18-24 месеци. Професионално произведени од LD производи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.