Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Гербер бебе девојче резервоар за тенк -тела, 4pk

Гербер бебе девојче резервоар за тенк -тела, 4pk

DEN 112.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Теловиторите за бебиња се секогаш хит! Овие симпатични, разновидни каросерии се направени со мека памучна ткаенина која е совршено удобна против нежната кожа на бебето. Бебето ќе сака колку е дишениот овој материјал! Овој пакет вклучува четири каросерии. Овие каросерии се совршени за мешање и да се совпаѓаат за да создадат бесконечни опции за облека! Спарете ги со ленти за глава девојче, чевли за девојчиња и чорапи за девојчиња за да создадат забавни и удобни облеки! Скапоцениот асортиман на бои, обрасци и уметнички дела или цврсти бели каросерии ги прави модерни избори погодни за секојдневно носење. Овие класични облеки за бебиња имаат деколте за стилови на резервоарот што ги олеснуваат промените во гардеробата од кога било. Детерлините овозможуваат облеката да се лизне над главата на бебето во целосна удобност. Тие, исто така, се одликуваат со прилози за прицврстување на дното, кои се погодно поставени повисоко пред да ги забрзаат промените во пелена. Овие каросерии на девојчињата на девојчиња доаѓаат во широк спектар на големини за да одговараат на бебињата низ сите нивни развојни пресвртници. Во топлите месеци тие прават симпатични облеки сами и ја зголемуваат подвижноста на бебето, бидејќи нозете и рацете на бебето се слободни да се движат како што сакаат. Во поладните месеци, тие може да се носат под облека за бебиња во текот на денот и под бебешки пижами или бебешки наметки во текот на ноќта за дополнителен слој на топлина. Теловитовите за гербер -онјеи се машини што можат да се перат и машината што може да се суши. Симпатична и прифатлива, овие каросерии навистина се квалитетни. Гербер нуди производи што родителите можат да им веруваат на бебето. Вклучува четири каросерии. 100% памучно ребро. НБ - 24м. Удобно деколте и високо-позиционирано дно прилепуваат за лесни промени. Доверлив квалитет на Гербер, удобност и стил со голема вредност. Увезени. Машинско миење / сушење суво.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.