Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Сребрени фармерки копродукции плус големина суки со средно кревање фармерки со големини на половината со 12-24

Сребрени фармерки копродукции плус големина суки со средно кревање фармерки со големини на половината со 12-24

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Сребрени фармерки копродукции Suki Mid Rise Bootcut фармерки плус големина - Suki е наше најпродавано кривото погодно од добра причина. Дизајниран за подобрување на кривините, Суки создава ласкава силуета со леснотија во колкот и бутот за да го прегрне секој агол. Класичниот среден пораст е удобен, а контурираната лента за половината обезбедува вклопување на нула-јаз. - 91% памук 8% полиестер 1% еластански фармерки за подигање со средно миење на индиго; ; Овој тексас има супер темна сенка на индиго со софистициран вертикален гроздобер изглед. Има одржливи својства и вклучува T400® за перформанси на истегнување. ; Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата; 11,5 '' среден пораст; 31/33/35 '' Inseams; 20 '' Отворање на нозете.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.