Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Мојот живот како виолетова и розова балетска облека за 18 кукли, парче

Мојот живот како виолетова и розова балетска облека за 18 кукли, парче

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Вашата кукла ќе ја преземе сцената мојот живот како виолетова и розова балетска облека! Оваа облека има трендовски силуета на рамото. Вашата кукла нема да може да се спротивстави на вртење низ подиумот во оваа облека! • Совршено големина за моето малечко мојот живот како кукла од 18 години (продадено одделно) • Вклучува 1 фустан • ексклузивно за • за 5 и повеќе години • прави совршен подарок за Божиќ, Ханука, празници и многу повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.