Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Декор на кума „Слупел“ едноставно благословен потресен фармерски дворови Фотографија

Декор на кума „Слупел“ едноставно благословен потресен фармерски дворови Фотографија

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без потребна инсталација . Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот ennенифер Пуг.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.