Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Adina & Co. Стерлинг сребрен кубен цирконија цветен прстен

Adina & Co. Стерлинг сребрен кубен цирконија цветен прстен

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Оставете ја вашата креативна страна да блесне со овој чуден цвет прстен во кој има 210 бела кубна цирконија Пав, рачно поставена во сребро. Овој прстен е дизајниран од Adina & Co. со порака. Со создавање накит што е убав внатре и надвор, пораката на Адина и Ко се открива преку скриен камен поставен во рамките на овој прстен за да ги зајакне жените да ја откријат својата внатрешна сила, моќ и убавина. Овој прстен има затворена под-галерија за удобност одговара со позлата со два тона, истакнувајќи го логото на Adina & Co. Adina & Co. Стерлинг сребрен кубен цирконија цвет прстен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.