Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Огромна Qt. Чиста корпа за складирање со сина капа на Hi-Rise

Огромна Qt. Чиста корпа за складирање со сина капа на Hi-Rise

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Барате најдобри канти за складирање за да го организирате плакарот за постелнина или оставата, чајната кујна? Во потрага по издржлив сад за складирање за да се спушти каде било во домот, гаражата или таванот? Не гледај понатаму! The Hefty Hi-Rise, 32 QT Clear Storage Cin е дизајниран да складира разновидни предмети за домаќинството, вклучително и остатоци од остатоци, облека и чевли, сезонски предмети и додатоци. Подготвени за уредно магацинот? Патентиран дизајн на капакот на Hi-Rise на Hefty овозможува безбедно редење и над складирањето на работ, ефикасно заштеда на просторот во вашиот дом. Јасен поглед? Идентификувајте ги предметите побрзо и поефикасно со чистата база за складирање на Hi-Rise. Големите, кликнете Безбедни брави овозможуваат безбеден и удобен транспорт. Работете за да го одржите просторот за складирање и да го организирате вашето домаќинство со максимално задржување. Чувајте и подобро заштитете ги предметите за да заштедите простор и да го уредувате вашиот дом или бизнис. Проверете ја целосната линија на огромни отпадоци за складирање на Hi-Rise за да помогнете во создавање на чист и униформа простор за складирање! Големи безбедни брави, чувајте го капакот цврсто затворен. Двојна обложена основа за додадена јачина. Дизајн на вкрстена лента на капакот поддржува безбедно редење. Силен пластичен сад за складирање. Повисок, стабилен капак овозможува дополнително складирање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.