Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Мерик Трип и црниот дроб стек, 5pk

Мерик Трип и црниот дроб стек, 5pk

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Мерик Трип и црниот дроб мерки со дијаметар 3 ". Тие се одлични за кучето кое сака попладневна закуска. Овие третмани се толку добри, вашето куче ќе ги гуши како бонбони. Покажете колку го сакате вашето куче купувајќи му куче Однесувајте се кон тоа што е направено со убов. Мерик Трип и црниот дроб стек, 5pk : Мерик Трипе и црниот дроб мерки со дијаметар 3 “. Тие се одлични за кучето кое сака попладневна закуска. Овие третмани се толку добри, вашето куче ќе ги газат како бонбони. Покажете колку го сакате вашето куче со тоа што му купувате лекување со кучиња што е направено со убов.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.