Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Детето на моето момче на Картер, желка, парче

Детето на моето момче на Картер, желка, парче

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Моето дете на Картер ја прави работата за вас со овој сет на облеки со 2 парчиња, вклучувајќи го и горниот дел и дното за да се издвои. 2-парчиња новороденче сет за бебиња вклучува : Топ и шорцеви. Врвот : Графички печати од желка однапред; екипаж; кратки ракави. Панталони : еластична половината со влечење; печатење на сите. Достапно во симпатични отпечатоци и забавни бои. Прави одличен подарок за туширање за бебиња. Достапно за бебиња на возраст од прееми-24м. Измешајте и се совпаѓаат со мое детско тело и панталони. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Моја облека на Картер се постави за бебешки момчиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.