Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бирдрок Домашна Гумена Лента За Подигање

Бирдрок Домашна Гумена Лента За Подигање

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Домашниот Послужавник За Гумени Чизми За Птици Е одличен повеќенаменски послужавник за секоја кујна, кал, просторија за перење, влезна врата или влез. Дебелиот слој од гума овозможува фиоката да се користи во затворени простории или на отворено. Послужавникот е одличен за чинии за мачки или кучиња, собирање вишок вода од саксии со цвеќиња или одржување на подови чисти од влажни или валкани чевли и чизми. Лесно исчистете ја фиоката со плакнење со вода. Димензии : 34 широк х 14 длабок х 2 во Висока Птица Домашна Гумена Лента за Подигање 34 инчен Декоративен Послужавник За Подигање Водоотпорен За Сите Временски Услови Внатрешна Или Надворешна Употреба Сад За Кучиња Послужавник За Домашна Гума За Чизми За Птици Е одличен повеќенаменски послужавник за секоја кујна, кал, просторија за перење, влезна врата или влез. Дебелиот слој од гума овозможува фиоката да се користи во затворени простории или на отворено. Послужавникот е одличен за чинии за мачки или кучиња, собирање вишок вода од саксии со цвеќиња или одржување на подови чисти од влажни или валкани чевли и чизми. Лесно исчистете ја фиоката со плакнење со вода. Димензии : 34 широк х 14 длабоко х 2 во висока.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.