Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Клипови за облека Гроздобер Модни Женски Отворање Клипови Џемпер Синџир Кардиган Клипови Фустани Шал Клипови Облека Џемпер Врска

Клипови за облека Гроздобер Модни Женски Отворање Клипови Џемпер Синџир Кардиган Клипови Фустани Шал Клипови Облека Џемпер Врска

DEN 110.24
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис.  . дали барате нежен и грациозен клип за облека за украсување на вашата облека? Овој уникатен дизајниран клип за облека ќе ве направи импресивни во секое време во секоја пригода. Овој синџир клип е направен од супериорен материјал. Удобно е за носење и ќе ви даде прекрасно елегантен изглед.  . Карактеристики.  . - Боја : како што е прикажано. - Материјал : легура На Цинк. - Големина : Околу 12,7 х 1,5 х 0,5 см. - Стилски со елегантен изглед. - Овој клип за џемпер е атрактивен акцент за носење со секој џемпер, елек, блуза, шал или јакна со мала тежина. - Исто така одличен предмет што треба да го користите за да го стиснете задниот дел на премногу кутија, или премногу со големина. - Цврст и издржлив, против прашина и не е лесен за оштетување, погоден за употреба многу долго време. - Разновидни стилови на ретро кардигански клипови, кои можете да изберете да ги користите според стиловите на облека и секојдневните расположенија. Стилски со елегантен изглед. Овој клип за џемпер е атрактивен акцент за носење со секој џемпер, елек, блуза, шал или јакна со мала тежина. Исто така одличен предмет што треба да го користите за да го стиснете задниот дел на премногу кутија или премногу со големина. Цврст и издржлив, против прашина и не е лесен за оштетување, погоден за употреба многу долго време. Различни стилови на ретро кардигански клипови, кои можете да изберете да ги користите според стиловите на облека и секојдневните расположенија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.