Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Трговска марка ликовна уметност Beacon Rock Newport Harbour 1857 Canvas Art by John Kenset

Трговска марка ликовна уметност Beacon Rock Newport Harbour 1857 Canvas Art by John Kenset

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Подготвени да се претставиме со обесени презентации во различни големини, ова подготвено уметничко дело на готов, галерија има карпест брег. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee. Оваа слика е исто така завиткана со галерија, така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка, овозможувајќи безделна презентација на готовото сликарство.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.