Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Изматете ги женските шорцеви за влечење

Изматете ги женските шорцеви за влечење

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Удобно додавање на вашите летни најважни работи, овие шорцеви за влечење на лажички нудат изглед на животен тексас во мешавина од памук. Исклучиво на. Моделот е 5,9 ”и носи големина 4. Прибл. ИНСЕАМ : 3-1/2 ”. Права нога. Повлечен стил; Faux лета. Еластична половината за дополнителна удобност; Врза за влечење. Стил со 4 џеб за да се одржат најважните работи. Исцрпена полите; Истегнување ткаенина. Висока сиера/селска лента : 99% памук/1% спандекс; Бела/ливче розова : 98% памук/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Shortsенски шорцеви за влечење од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.