Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Машки универзален вилица графички рингер резервоар врвот

Машки универзален вилица графички рингер резервоар врвот

DEN 319.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој машка универзална вилица графички рингер резервоар ќе направи уникатен додаток на вашиот пролет и летен оддел. Оваа удобна мускуларна дуксела без ракави ќе биде вашата нова омилена ставка за лето. Сосема старо училишно вилици предниот графички принт го прави овој најкул врв на пазарот! Поставете го со омилената фланел и спарете го со омилените фармерки за совршена облека! Погодно, оваа ставка е без ознака за дополнителна удобност и машина што може да се мие за лесна нега. Добијте ги вашите денес! Фронт : 100% полиестер. Назад : 60% памук/40% полиестер. Машки универзални вилици графички рингер резервоар врвот. Машинско миење ладно со како бои . нежен циклус. Само не-хлорско белило кога е потребно . Tumble Dry Sway. Отстранете веднаш . ладно железо ако е потребно. Не декорација на железо.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.