Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Викерман 5 ' Сребрена Чуден Вештачки Елка, Топла Бела Дура осветлена ПРЕДВОДЕНИ Светла

Викерман 5 ' Сребрена Чуден Вештачки Елка, Топла Бела Дура осветлена ПРЕДВОДЕНИ Светла

DEN 1424.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Викерман 5 'х 24" Сребрена Чуден Вештачки Елка со 193 Пвц Совети 100 Топло бело дура Осветлена италијански ПРЕДВОДЕНИ Мини Светла. Донесете празнично чувство на вашиот празничен декор со Ова Чудно дрво, со живописни пвц врвови во боја, Топли бели МИНИ светла СО Осветлена Дура И цврста метална основа. Додадете чувство на добредојде во секој простор во вашиот дом со додавање на ова украсно вештачко дрво. Доаѓа прелит со 100 Топли БЕЛИ ЛЕД Светла осветлени Од Дура. Светлата осветлени од дура користат микрочипови, така што светилките остануваат осветлени дури и кога Некои Светилки се скршени или недостасуваат. Купувајте со доверба знаејќи дека Викерман дизајнира квалитетен домашен декор од 1940 година. Нашите стручни дизајнери се фокусираат на секој детал за да создадат вештачки растенија кои изгледаат природно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.