Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бесплатен склоп на кратки ракави за кратки ракави од горниот пакет на рамото

Бесплатен склоп на кратки ракави за кратки ракави од горниот пакет на рамото

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Бесплатното склопување собра квадратен врв. Овој ласкав врв има еластично деколте што може да се носи на или надвор од рамената за без напор шик стил. Лесно направете се да изгледате облечено нагоре или надолу, кога ќе го совпаднете со пантолони со фустани или обични фармерки. Се одликува со еластична линија на вратот и квадратна форма со мека маичка. Мекиот дрес прави да се чувствува пријатно. Еластично деколте. Плоштад облик на врвот. Краток ракав; Опуштено вклопување; Мека маичка. 62% рециклиран полиестер, 34% ecovero, 4% спандекс. Машинско миење ладно одделно или со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, средно железо доколку е потребно. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.